RIVOTECH

Společnost RIVOtech s.r.o. je mladou, ale dynamicky se rozvíjející společností, jejíž hlavní činností je pronájem CNC obráběcích center, s plnou podporou jejich provozu.

CNC obráběcích centra, která společnost RIVOtech pronajímá jsou především CNC soustruhy výrobní řady NL. Tyto stroje jsou vyrobeny v Japonsku výrobcem Mori Seiki.

Společnost RIVOtech s.r.o. zajišťuje rovněž kvalifikovaný výkup použitých obráběcích strojů, skladových zásob i dalších položek majetkové podstaty firem. Součástí výkupu může být i dohoda o kompletním vyklizení hal a výrobních prostor, dle požadavků zákazníka. Likvidujeme také stavební sutě, komunální odpad, nebezpečné odpady, kovový odpad, emulze a oleje.


Společnost RIVOtech s.r.o. se také zabývá stěhováním technologických celků, a to jak strojního a výrobního vybavení, tak také kancelářského vybavení.


Orientace na strojírenský průmysl, který je dlouhodobě rostoucí odvětví českého průmyslu a také na ryze české strojírenské firmy je velkou motivací, jak se dále posouvat kupředu.


Dále se také společnost RIVOtech s.r.o. zabývá pronájmem motorových vozidel, s plnou podporou jejich provozu.